ADAPTACJE

"Człowieka należy oceniać po tym, co w nim najlepsze: jak ciężko pracuje, jak wierny jest swoim poglądom i jak bardzo kocha swoje dzieci".

Kirk Douglas

Każde nasze przedszkole przeprowadza cały rok zajęcia adaptacyjne dla Dzieci, które chcą rozpocząć u nas edukację.

Dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem spędzają w przedszkolu 2-3 godziny 2 razy w tygodniu. W tym czasie odbywają się różnego rodzaju zajęcia, np. plastyczne, muzyczne, taneczne, gry integracyjne, specjalnie skonstruowane zabawy itp. W ten sposób Dziecko poznaje przedszkole, nauczycieli, swoich kolegów i koleżanki. W momencie rozpoczęcia pełnowymiarowej edukacji przedszkolnej nie są to osoby i miejsca dla niego obce.

Osoby, które pragną nas odwiedzić prosimy o kontakt telefoniczny (numery telefonów są w zakładkach każdego przedszkola).

[pobierz] 0.1 MB poradnik_adaptacyjny
[pobierz] 0.2 MB wyprawka-przedszkolaka