Klaudia Balcerzak
Stanowisko: Dyrektor Przedszkola, nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Ukończone kursy min. ,,Terapia ręki – wspomaganie pisania i umiejętności manualnych”, ,,Kategorie trudnych zachowań u dzieci – jak sobie radzić”, ,,Moje sylabki – nauka czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną”, ,,Zastosowanie gestów artykulacyjnych w terapii logopedycznej” oraz udział w Ogólnopolskim Konwencie Balonowym.
Zainteresowania literatura , muzyka, pogłębianie wiedzy dotyczące rozwoju dziecka
Prywatnie żona i mama Lenki

Agnieszka Krasowska
Stanowisko: Asystent Nauczyciela

Absolwentka studiów o kierunku Archiwistyka, Informacja i Bibliotekarstwo.
Ukończyła kurs – Asystent nauczyciela przedszkolnego.
W przedszkolu ,,Przy Lesie” pracuje od 2013r.
Zainteresowania: podróże, muzyka, wycieczki rowerowe, ekologiczne uprawy warzyw i kwiatów.
Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.

Sylwia Jędrzejczyk
Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku pielęgniarstwo.
Zainteresowania: muzyka, filmy i podróże.
Prywatnie mama Anastazji.

Urszula Sosnowska

nauczyciel j. angielskiego

Biegle posługuje się j. angielskim i rosyjskim, o czym świadczą posiadane certyfikaty. Ukończyła kursy z zakresu metodyki nauczania języka obcego, a także opieki i wychowania dzieci oraz młodzieży. Prywatnie mama: Szymona, Marysi i Jagody.