Sylwia Maciejewska
Dyrektor placówki

Dyrektor artystycznego przedszkola „ Przy lesie” w Chotomowie. Związana z placówką od ponad dwóch lat. Moja myśl przewodnia to słowa Janusza Korczaka” Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat.”

Ilona Fidura
Wychowawca grupy: Motylki

Studentka filologii angielskiej o profilu pedagogicznym. Dzięki szkole łączy swoje dwie największe pasje. Posiada dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracowała jako opiekunka w żłobku, a następnie pomoc nauczyciela przedszkolnego. Jej głównym celem w pracy jest połączenie nauki z zabawą w oparciu o słowa G. Domana” Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą” . Stawia nacisk na rozwijanie samodzielności u dzieci. Zależy jej również aby w przedszkolu panowała domowa atmosfera, pełna ciepła i uśmiechu. Prywatnie mól książkowy, miłośnik zwierząt i długich spacerów.

Aneta Żółtek
Opiekun grupy: Pszczółki

Słuchaczka kursu- asystent nauczyciela w przedszkolu. Oprócz pracy w naszym przedszkolu, od ponad 2 lat, prowadzi sekretariat w szkole MathRiders gdzie również ma kontakt z dziećmi. Mama 15 letniego syna. Posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Wolnym czasie lubi czytać książki, uprawiać sport. Najlepszy urlop to wędrówki po górskich szlakach lub odpoczynek nad mazurskimi jeziorami.