NASZE CELE

Niepubliczne Przedszkola "Przy Lesie" to placówki profilowane,
co oznacza, że każda z nich ma swój wyjątkowy profi, który nadaje unikalny charakter każdej z nich, pozwala odpowiednio dobrać placówkę pod indywidualne potrzeby każdego Dziecka, dzięki współpracy międzyprzedszkolnej pozwala na wymianę doswidczeń i zatrudnianie wielu specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami edukacyjnymi Naszych Przedszkoli.

W dostosowaniu Placówek do ich profili oraz w dbałości o wysoką jakość specjalistycznych usług Przedszkoli pomagają nam dbać specjaliści:

mgr Magdalena Madej

nauczycielka rytmiki, muzyki, instruktorka emisji głosu, wokalistka

Ukończyła Podyplomowe Studia Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku historycznym o specjalności Muzykologia Teoretyczna i Stosowana - dyplom z wyróżnieniem, Studium Pedagogizacji na tymże Uniwersytecie oraz Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku na Wydziale Wokalnym - zawód: Muzyk - Wokalista.
Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Bibliotece Narodowej w dziale zbiorów muzycznych, a także jako nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej Nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie oraz do chwili obecnej w Szkole Podstawowej Nr 257 im. Prof. Mariana Falskiego w Warszawie.
Doświadczenie instruktora emisji głosu zdobywała prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą w Domu Kultury w Jabłonnie (studio piosenki) oraz ze studentami podczas kursu Muzyki Liturgicznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Doświadczenie nauczycielki rytmiki zdobyła w Centrum Edukacyjnym IQ w Warszawie, Niepublicznym przedszkolu „Promyki” w Warszawie oraz od 2011 roku w Niepublicznych przedszkolach „Przylesie”.
Zainteresowania to przede wszystkim:
Komponowanie (Muzyka do Hymnu Szkoły Nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz muzyka do Hymnu Szkoły Nr 257 im. Prof. Mariana Falskiego w Warszawie, piosenki i zabawy dla dzieci), Muzyka dawna, klasyczna epoki romantyzmu, muzyka ludowa, śpiew, psychologia dziecka, psychologia komunikacji międzyludzkiej, zwierzęta.
Obecnie szczęśliwa żona i mama odkrywająca każdego dnia swoją nową pasję jaką jest synek Franek.

mgr Paweł Jaśkiewicz

nauczyciel wychowania ficzycnego, instruktor Mini Tenisa

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności Wychowanie Fizyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w różnych formach kształcenia (szkolenia, warsztaty, kursy). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył na praktykach w Szkole Podstawowej nr 342 z oddziałami integracyjnymi, Gimnazjum nr 123 przy ul. Strumykowej 21, oraz Zespole Szkół nr 55 w Warszawie. Prowadził zajęcia sportowe w szkółce piłkarskiej z maluchami 5-7 letnimi, jak również na basenach warszawskich jako instruktor pływania. Jest ratownikiem WOPR, trenerem pływania klasy II oraz instruktorem sportu pływania i piłki nożnej.
Jest zwolennikiem i propagatorem aktywnego trybu życia. Jako trener i instruktor uważa, że sport wspaniale rozwija ciało i umysł, a różnorodne formy ruchu i aktywności, w tym zabawa i rekreacja wpływają znacząco na poprawę koordynacji i zdolności organizmu. Zajęcia WF-u mają za zadanie kształtować prawidłowy rozwój fizyczny, nauczyć dzieci zasad fair play i wzajemnej współpracy.
W wolnych chwilach lubi pooglądać dobry film, wybrać się na wycieczkę rowerową, zajmuje się także gotowaniem, gdyż ceni sobie zdrową kuchnię.