OFERTA

Oferta Edukacyjna na rok 2018/2019

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem placówki przedszkolnej a chcesz by Twoje dziecko było kreatywne, wychowywane w szacunku, odpowiedzialne i samodzielne, niezależne w działaniu oraz myśleniu koniecznie zapisz je do naszego Leśnego Przedszkola w Jabłonnie.
Las, natura są dla nas bardzo ważne . Staramy się spędzać większość czasu na dworze bez względu na pogodę. W zimę mniej, w lecie więcej. Na dworze też staramy się prowadzić większość zajęć edukacyjnych. W ciągu całego roku dzieci obserwują otaczającą ich przyrodę, prowadząc obserwacje, wykonując różne doświadczenia. Natura daje nam wiele możliwości: w sezonie prowadzimy ekologiczny ogród i korzystamy z jego dobrodziejstw. Uczymy się odpowiedzialności, systematyczności i empatii poprzez opiekę nad leśnymi zwierzętami. Dary przyrody pozwalają tworzyć piękne i oryginalne prace plastyczne wykorzystując m.in. liście, kamienie, szyszki, kasztany, korę drzew .
W naszym przedszkolu kładziemy też szczególny nacisk na osiąganie dojrzałości szkolnej – siec naszych przedszkoli we współpracy z NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ ,,SAPERE AUDE’’ w RAJSZEWIE opracowała nowatorski projekt ,POZNAJEMY SZKOŁĘ’’. Dzięki niemu nasi absolwenci bezstresowo przechodzą do kolejnego etapu edukacyjnego.
Wdrożyliśmy program ,,ZDROWY PRZEDSZKOLAK’’, którego celem jest uczenie dzieci już od małego zwracania uwagi na odpowiedni dobór zjadanych zdrowych, zbilansowanych posiłków.
Fundamentem naszej pracy jest TEORIA INTELIGENCJI WIELORAKICH – wspieramy indywidualny rozwój dzieci w obszarach inteligencji: językowej, matematyczno-logicznej, ruchowej, wizualno-przestrzennej, muzycznej, przyrodniczej i interpersonalnej.
W kontaktach z dziećmi , rodzicami i nauczycielami kierujemy się porozumieniem bez przemocy NVC – pełny empatii język serca pozwala dotrzeć do potrzeb dzieci i uczy je nazywać emocje, które wszystkiemu towarzyszą.

W ramach oferty zapewniamy:
• Opiekę nad Dziećmi od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.00
• Kształcenie zgodne z wymogami Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego, realizowane w oparciu o porozumienie bez przemocy NVC i teorię inteligencji wielorakich ze szczególnym uwzględnieniem: Metody Dobrego Startu, Dziecięcej Matematyki, Odmiennej Metody Nauki Czytania, Zabaw Fundamentalnych i Pedagogiki Zabawy.
• Zajęcia z języka angielskiego 5x w tygodniu w systemie CLIL ( zintegrowanie nauczanie języka i przedmiotu) w każdej grupie przedszkolnej
• Raz w tygodniu zajęcia z Mini Tenisa w grupie 3,4 i 5 laków
• Zajęcia umuzykalniające 2x w tygodniu
• Współpracę z niezwykle kreatywną kadrą pedagogiczną
• Pełne wyżywienie z naszej kuchni EduChef, która preferuje zdrowe żywienie
• Wycieczki, wyjazdy, teatrzyki, warsztaty dla dzieci, imprezy przedszkolne
• Opiekę logopedy i psychologa

Dodatkowo:
• Bogata oferta zajęć dodatkowych : taniec, logopedie indywidualną, zajęcia artystyczne, balet
• Wycieczki raz w miesiącu

KOSZTY dla dziecka od 2,5 do 5 lat:

Czesne: 800 zł (z wyżywieniem)

Wpisowe: 500 zł

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

TYLKO TERAZ PROMOCJA!

Przy zapisie do 16 marca - 20% zniżki na czesne + brak wpisowego;

przy zapisie do końca kwietnia - 10% zniżki na czesne + brak wpisowego!

Więcej szczegółów u Dyrektora Przedszkola