Drodzy Rodzice!

We wtorek 19 czerwca o godz. 10.30 będzie gościł w przedszkolu Objazdowy Uniwersytet Dzieci MALI EINSTEINI z warsztatami „Bąbelkologia”.
Zapisy i opłaty za udział w zajęciach u Wychowawców grup do dnia 15 czerwca 2018 r.

W dniu 11 czerwca o godz. 12.00 będzie gościł u nas w przedszkolu Teatrzyk objazdowy z przedstawieniem „Lusterko” :) :) :)

Zapraszamy na Święto Szkoły Sapere Aude i Przedszkoli "Przy Lesie"!

Gdzie świętujemy?
Zapraszamy do Szkoły i Przedszkola … do Rajszewa!
Co zabrać ze sobą?

• Wygodny strój i obuwie,
  • sałatkę lub coś słodkiego (tradycyjnie wymieniamy się kulinarnymi doświadczeniami, chwalimy przepisami :-)),
  • i oczywiście dobry humor! :-)

Co będziemy mogli robić w tym roku?

• Podobnie, jak w poprzednich latach … spędzać miło czas :-)
  • Rozmawiać przy żurku i grillowanych kiełbaskach :-)
  • Zachwycać się pokazami tańca najmłodszych Audersów oraz talentami wokalnymi Audersów ciut starszych :-)
  • Kibicować wszystkim Uczestnikom meczu siatkówki (Uczniowie kontra Kadra) :-)
  • Wpleść we włosy kolorowe warkoczyki – poczuć smak lata :-)
  • Pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni … poskakać na trampolinie :-)
  • Brać udział w niestandardowych zawodach sportowych tj. wyścigi na szczudełkach, nartach wieloosobowych, skoki w workach :-)
  • Pograć w gry planszowe, logiczne i zręcznościowe w formacie XXL tj. warcaby, ślimak, pędzące żółwie, mrówki w gatkach, jenga, domino, memory, katapulta, gaucho, badminton czy tenis na kiju :-)
  • Chętni, swym udziałem w aukcji i kiermaszu „rzeczy różnych” będą mogli wesprzeć nasze placówki.

Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na Akademię z okazji Dnia Mamy i Taty 7 czerwca o godz.16.00

Szanowni Państwo,
w dniu 21 maja odbędzie się Wycieczka do ZOO w Warszawie. Gorąco zachęcam Państwa pociechy do uczestniczenia w wyjeździe. Zapisy i dokonywanie opłat do dnia 15 maja.

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam w imieniu swoim i kadry najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

KONKURS WIELKANOCNY

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie na PISANKĘ WIELKANOCNĄ.

Technika i format są dowolne.

Prace proszę przekazywać Wychowawcom grup do dnia 29 marca.

Gorąco zapraszamy do udziału w konkursie :-)))

W dniu 26.02 - poniedziałek o godz. 9.45 odbędzie się spotkanie z owadami. Śniadanie odbędzie się zgodnie z planem o godz. 9.00. Prosimy o punktualność :-)))

Teatarzyk w Przedszkolu

W dniu 12.02.2018 (poniedziałek) o godzinie 12:00 w Naszym Przedszkolu gościć będziemy Studio artystyczne "Ssmyk" z przedstawieniem teatralnym pt. "Królewski medalion - o wzjamnej pomocy".