Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na Święto Szkoły Sapere Aude i Przedszkoli "Przy Lesie"!

Gdzie świętujemy?
Zapraszamy do Szkoły i Przedszkola … do Rajszewa!
Co zabrać ze sobą?

• Wygodny strój i obuwie,
  • sałatkę lub coś słodkiego (tradycyjnie wymieniamy się kulinarnymi doświadczeniami, chwalimy

przepisami :-)),

• i oczywiście dobry humor! :-)

Co będziemy mogli robić w tym roku?
Podobnie, jak w poprzednich latach … spędzać miło czas :-)

• Rozmawiać przy żurku i grillowanych kiełbaskach :-)
  • Zachwycać się pokazami tańca najmłodszych Audersów oraz talentami wokalnymi Audersów ciut

starszych :-)

• Kibicować wszystkim Uczestnikom meczu siatkówki (Uczniowie kontra Kadra) :-)
  • Wpleść we włosy kolorowe warkoczyki – poczuć smak lata :-)
  • Pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni … poskakać na trampolinie :-)
  • Wziąć udział w niestandardowych zawodach sportowych tj. wyścigi na szczudełkach, nartach wieloosobowych, skoki w workach :-)
  • Pograć w gry planszowe, logiczne i zręcznościowe w formacie XXL tj. warcaby, ślimak, pędzące żółwie, mrówki w gatkach, jenga, domino, memory, katapulta, gaucho, badminton czy tenis na kiju :-)
  • Chętni, swym udziałem w aukcji i kiermaszu „rzeczy różnych” będą mogli wesprzeć nasze placówki.

Zapraszamy!

Teatrzyk w Przedszkolu

W dniu 12.02.2018 (poniedziałek) o godzinie 10:00 w Naszym Przedszkolu gościć będziemy Studio artystyczne "Ssmyk" z przedstawieniem teatralnym pt. "Królewski medalion - o wzjamnej pomocy".