Drodzy Rodzice!

KONKURS NA BOMBKĘ!
Przedszkole i Żłobek „Przy Lesie” w Rajszewie, ogłasza konkurs na świąteczną bombkę.
Czas trwania konkursu: 03.-14.12.2018
Bombki wykonane ze styropianu, gazety, szkła, plastiku, gipsu itp. ozdobione metodą dowolną przekazywać prosimy (podpisane) do Wychowawców grup najpóźniej w piątek 14.12.2018. Głosowanie w dniach 17-18.12. a ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród 20.12.2018 podczas Jasełek.

Zapraszamy do zabawy!

W dniu 12.11.2018 (poniedziałek) Świętujemy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości, w tym dniu Przedszkole oraz Żłobek są zamknięte. Miłego Świętowania!

Teatrzyk w Przedszkolu

W dniu 12.02.2018 (poniedziałek) o godzinie 9:00 w Naszym Przedszkolu gościć będziemy Studio artystyczne "Ssmyk" z przedstawieniem teatralnym pt. "Lusterko".

Tego dnia śniadanie wyjątkowo będzie o godzinie 8:30.

Zapraszamy na Święto Szkoły Sapere Aude i Przedszkoli "Przy Lesie"!

Gdzie świętujemy?
Zapraszamy do Szkoły i Przedszkola … do Rajszewa!
Co zabrać ze sobą?

• Wygodny strój i obuwie,
  • sałatkę lub coś słodkiego (tradycyjnie wymieniamy się kulinarnymi doświadczeniami, chwalimy przepisami :-)),
  • i oczywiście dobry humor! :-)

Co będziemy mogli robić w tym roku?

• Podobnie, jak w poprzednich latach … spędzać miło czas :-)
  • Rozmawiać przy żurku i grillowanych kiełbaskach :-)
  • Zachwycać się pokazami tańca najmłodszych Audersów oraz talentami wokalnymi Audersów ciut starszych :-)
  • Kibicować wszystkim Uczestnikom meczu siatkówki (Uczniowie kontra Kadra) :-)
  • Wpleść we włosy kolorowe warkoczyki – poczuć smak lata :-)
  • Pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni … poskakać na trampolinie :-)
  • Wziąć udział w niestandardowych zawodach sportowych tj. wyścigi na szczudełkach, nartach wieloosobowych, skoki w workach :-)
  • Pograć w gry planszowe, logiczne i zręcznościowe w formacie XXL tj. warcaby, ślimak, pędzące żółwie, mrówki w gatkach, jenga, domino, memory, katapulta, gaucho, badminton czy tenis na kiju :-)
  • Chętni, swym udziałem w aukcji i kiermaszu „rzeczy różnych” będą mogli wesprzeć nasze placówki.

Zapraszamy!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, wiary i miłości oraz radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół!

Wiosennego optymizmu i mokrego dyngusa życzy Dyrekcja i Kadra PPL Rajszew.

W dniu 30.03.2018 (piątek) planowana jest wycieczka rekreacyjna do Kolorado w Warszawie. Wyjazd o godzinie 9:00.
Śniadanie w tym dniu podane zostanie o godzinie 8:30.

W dniu 13.03.2018 (wtorek) planowana jest wycieczka edukacyjna do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Wyjazd o godzinie 9:00.
Śniadanie w tym dniu podane zostanie o godzinie 8:30.

Teatrzyk w Przedszkolu

W dniu 12.02.2018 (poniedziałek) o godzinie 9:00 w Naszym Przedszkolu gościć będziemy Studio artystyczne "Ssmyk" z przedstawieniem teatralnym pt. "Królewski medalion - o wzjamnej pomocy".

Tego dnia śniadanie wyjątkowo będzie o godzinie 8:30.